Komfortowy domek całoroczny Lucca

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Pobyt 03-08.2017
dodano przez: Irek
Byliśmy pierwszy raz w Świętej Katarzynie,spaliśmy w domku lucca,przepiękny domek,właściciele przemili,zawiodła tylko pogoda.Myślę,że pojedziemy tam jeszcze.Dziękujemy za pobyt i pozdrawiamy Panią Basię i Krzyśka.

Wakacje 2016
dodano przez: Asia i Michał z Krakowa
Spędziliśmy kolejne już wakacje w Świętej Katarzynie, wcześniej w domku Bayamo, ostatnio w Lucce. I z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim! Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi, duża przestrzeń, czysto, przytulnie, bezpiecznie. Domki świetnie wyposażone, naprawdę wysoki standard, na miejscu wszelkie potrzebne przyrządy kuchenne. Właściciele przesympatyczni!!! Zawsze służą pomocą. W okolicy fajny park rozrywki dla dzieci, zalew, lasy, góry; generalnie nudzić się nie można :) Baaardzo polecamy!!!

maj 2018 - ekipa ze Szczecina
dodano przez: Ewa, Wiesiek, Sławek, Vigo
Spędziliśmy fantastyczne 3 dni zakwaterowani w domku Lucca. Cudowni właściciele, domek czyściutki, kompletnie wyposażony - POLECAMY!!!! Pani Basiu, Panie Krzysztofie, Oliwko prosimy wygłaskać Bajkę od nas :-}} Dla informacji - mieszka tam przemiła psinka. Jeszcze raz dziękujemy za stworzone warunki, opiekę, uśmiech, humor. Wszystkiego Najlepszego dla Całej Rodziny i do zobaczenia!!! :-}}}}}Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę